Şirketimiz

DAF Yönetim Sistemleri ve Enerji AŞ. 2009 yılında tamamen Türk sermayesi ile kurulmuş DAF Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ’nin satış sonrası hizmetler departmanının profesyonel hizmet şirketidir. 2016 yılı başından itibaren deneyimlediği tüm hizmetleri yeni müşterilerle de buluşturarak hizmet kalitesinden ödün vermeksizin devam ettirmeyi amaçlamıştır.

DAF Yönetim Sistemleri ve Enerji AŞ, Enerji Verimliliği Kanunu kapsamında merkezi olarak üretilmiş veya üretilmeye devam eden yapılarda, her bir bireyin tükettiği kadar ödediği Isı Gider Paylaşım Sistemlerini uygular, bu kapsamdaki bina ve projelerde sistemle ilgili keşif, kurulum, devreye alma, teknik servis, yıllık bakım ve dijital sayaç okuma ve gider paylaşım hizmetlerini verir. Tüm bu yapı, firmamızca Enerji Yönetim Sistemi olarak tanımlanmaktadır.

500.000 + Sayaç Okuma

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ölçüm şirketi ve bölgesel ısı dağıtım ve satış şirketi olan firmamız günümüzde 500.000’den fazla konutta dijital sayaç okuma ve gider paylaşım hizmeti, 35.000’in üzerindeki konutta ısı istasyonu hizmete alma, yıllık bakım ve teknik servis hizmetleri vermektedir.

Geniş Uzman Kadro

DAF Yönetim Sistemleri ve Enerji AŞ, bünyesindeki makine ve yazılım mühendisleriyle birlikte toplam 32 kişilik hizmet kadrosuna sahiptir. Bu geniş, uzman kadro DAF Enerji’nin uygulama yaptığı 150.000’in üzerindeki konutta ısı gider paylaşım sistemi uygulamıştır.