ÜCRETSİZ KEŞİF

Isı gider paylaşım sistemi kapsamında deneyimli teknikerlerimiz binalarınıza gelerek binanızın ısı gider paylaşım sistemine hazır olup olmadığını kontrol eder.

Isı gider paylaşım sistemi kapsamında deneyimli teknikerlerimiz binanıza gelerek binanızın ısı gider paylaşım sistemine hazır olup olmadığını kontrol eder.

Öncelikle binanızın tesisat yapısını, kazan tipini ve kapasitesini, sirkülasyon pompasını inceleyerek binanıza uygun olan sistemi ayrıca gerekli malzeme listesini tespit eder.

Ekibimiz 2. İşlem olarak varsa sıcak su sisteminizi kontrol eder. Tesisatınızın su sayacı montajına uygun olup olmadığı kontrol edilir. Bu keşifle birlikte konutlara sıcak su montajı mümkünse kazan ile boylar arasında bir ısı sayacı olup olmadığı kontrol edilir.

Son olarak her çeşit daire tipindeki radyatörlerin tipleri, vana bağlantı noktaları tespit edilerek gerekli malzeme listesi ile gereken ürünlerin adetleri tespit edilir.

KURULUM

Tedarik edilen cihazların sorunsuz bir şekilde montajları yapılarak gereken testler gerçekleştirildikten sonra sistem teslimi yapılır. Montajdan sonra gelecek olan ilk yakıt faturasından itibaren faturalar mevzuata uygun olarak kullanıcıların tüketimlerine göre pay edilebilir.

Teklif onayı ile birlikte ekibimiz, uygun kurulum tarihini belirler ve bu tarihi size bildirir.

Belirlenen montaj tarihinde seçilen cihazlar binanıza getirilir ve montaj işlemine başlanır.

Sırasıyla her bir bağımsız bölüme girilir, bağımsız bölümlerin kapalı alan bilgileri alınır. Montaj yapılır. Her bir bağımsız bölüm için montaj tutanağı tutulur.

Konusunda uzman teknik ekipler tarafından tüm kurulum işlemleri ve testleri tamamlanır, sistem devreye alınarak kullanıcıya teslim edilir.

Devreye almayı takip eden aydan itibaren gelen yakıt faturalarının gider paylaşımı yapılabilir. Firmamız bu hizmeti vermektedir.

SÜPERVİZÖRLÜK

Süpervizörlük hizmeti, satış faaliyetini tamamlamış projelerde satılan ürünler ile ilgili kurulum ve montaj faaliyetlerine verilen teknik destektir.

Süpervizörlük hizmeti, satış faaliyetini tamamlamış projelerde satılan ürünler ile ilgili kurulum ve montaj faaliyetlerine verilen teknik destektir.

Kurulumu yapacak şantiye yetkilileri cihazların kurulumu için proje sistemleri grubumuza bildirimde bulunurlar.

Mühendislerimiz tarafından projede yerinde eğitim ile;

Ölçüm cihazı montajı
Isı istasyonu montajı
Isı istasyonu bağlantısı
M-bus ağı kurulumu
M-bus konvertör montajı
İle ilgili kurulum ve montaj talimatlarının müşteriye teslimi ile tamamlanır.
Son olarak her çeşit daire ligindeki radyatörlerin tipleri, vana bağlantı noktaları tespit edilerek gerekli malzeme listesi ile gereken ürünlerin adetleri tespit edilir.

SİSTEM DEVREYE ALMA

Devreye alma hizmeti, satış, montaj ve kurulum aşamaları tamamlanmış olan ürünlerin otomasyon kaydı, test aşamaları ve kurulumun sonlandırılarak sistemin aktif hale getirilmesi faaliyetlerinden oluşmaktadır.

Gerek proje takımımız tarafından yapılan şantiye ziyaretleri ile gerekse müşterilerin talepleri ile kurulumunun tamamlandığı bilgisi alındıktan sonra kurulumunun tamamlandığı ürünler için proje yetkileri devreye alma kontrol formu doldurulur.

Yapılan planlama sonucunda Daf Enerji Yönetimi teknisyenlerince öncelikle sahada sistem kontrolü yapılır. Sistem devreye alıma hazır ise işlemler başlatılır. Randevu verilir.

Teknisyenlerimiz projede bulunan tüm sayaçların 8 haneli haberleşme seri numaralarını daire numaraları ile eşleşecek şekilde kayıt altına alındığını kontrol eder.

Projenin M-bus veya kablosuz sisteminde dijital bir test okuması yapılır. Testler sonucunda herhangi bir soruna rastlanmaz ise yapılan iş devreye alım formu ile kayıt altına alınır ve sistem müşteriye teslim edilir.

TEKNİK SERVİS

Daf Enerji Yönetimi, satışını ve kurulumunu yaptığı tüm ürünlerin teknik desteğini minimum 10 yıl vermeyi taahhüt etmiştir.

Daf Enerji Yönetimi, satışını ve kurulumunu yaptığı tüm ürünlerin teknik desteğini minimum 10 yıl vermeyi taahhüt etmiştir. Ayrıca bu ürünlerin yıllık periyodik bakımları için de müşterilerine destek vermektedir. Müşterilerimizden gelen şikayetler ve arıza talepleri servis planlama grubumuz tarafından değerlendirilmekte, müşterilerimiz ürünlerin kullanımı konusunda bilgilendirilmekte, gerekli durumlarda tamir ve ürün değişimi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Müşterimiz teknik servisimize 0 216 338 43 12 nolu telefon numarasından, teknikservis@dafenerjiyonetimi.com e-posta adresinden ulaşabilmektedir.

PERİYODİK BAKIM

Daf Enerji Yönetimi, satışını ve kurulumunu yaptığı tüm ürünlerin teknik desteğini minimum 10 yıl vermeyi taahhüt etmiştir.

Daf Enerji Yönetimi, satışını ve kurulumunu yaptığı tüm ürünlerin teknik desteğini minimum 10 yıl vermeyi taahhüt etmiştir. Ayrıca bu ürünlerin yıllık periyodik bakımları için de müşterilerine destek vermektedir. Müşterilerimizden gelen şikayetler ve arıza talepleri servis planlama grubumuz tarafından değerlendirilmekte, müşterilerimiz ürünlerin kullanımı konusunda bilgilendirilmekte, gerekli durumlarda tamir ve ürün değişimi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Müşterimiz teknik servisimize 0 216 339 43 12 nolu telefon numarasından, teknikservis@dafenerjiyonetimi.com e-posta adresinden ulaşabilmektedir.