Landis Gyr T330 Isı Sayacı

Landis Gyr T330 Isı Sayacı

Almanya’da üretilen ve Alman MID onaylı T330, ULTRAHEAT ölçüm grubunun kanıtlanmış teknolojilerini birleştirir ve böylece apartmanlarda, yerel ısıtmada veya bina teknolojilerinde daha geniş bir bireysel tüketim ölçümü yelpazesini kapsar. Güçlü pirinç gövdesiyle en zorlu tesisat tiplerine dayanım sağlar.

KOMPAKT

Dikey ya da Yatay montaj ile çok yönlü kurulum seçenekleri mevcuttur. T330'un son derece kompakt tasarımı ile döndürülebilir ve çıkarılabilir hesap ünitesi, sayacın kurulumunu basitleştirir ve okumayı kolaylaştırır. Dar sayaç dolapları veya erişilemeyen yerler gibi mekan sıkıntısı olan yerlerde dahi T330 zahmetsizce kullanılabilir.

KANITLANMIŞ

Platform stratejisi

Landis+Gyr ultrasonik sayaçlar otuz yılı aşkın süredir zorlu bölgesel ve konut ısıtma uygulamalarında başarılı olmuştur. Tanınmış ve kanıtlanmış sayaç bileşenleri iyileştirilmiş ve yeni bir konseptte birleştirilmiştir. Ölçüm biriminin hassasiyeti ve hesap ünitesinin tutarlı çalışma konsepti, kurulum, çalıştırma ve okuma gibi T330'un tanıdık şekilde kullanılmasını sağlar.

GÜVENİLİR

Mükemmel ölçüm kararlılığı

T330, ölçüm kanalında hareketli parçaları olmayan tamamen metal bir ölçüm ünitesine sahiptir ve özel dahili profil DuraSurface™ ile donatılmıştır. Bu, onu kirlenmeye karşı duyarsız hale getirir ve uzun yıllar boyunca sabit ölçüm doğruluğu ile hatasız çalışmayı sağlar.

AKILLI

Yeni gelişmiş özellikler

Gelişmiş yazılım özellikleri, ölçüm verilerinin daha kolay işlenmesini sağlar ve hassas ölçüm sonuçları sağlamak için termal enerji sayacının değişen durumlara akıllıca uyum sağlamasına yardımcı olur.

Zorunlu alanlar (*) ile belirtilmiştir.