Landis Gyr T230 Isı Sayacı

Landis Gyr T230 Isı Sayacı

Tek Kelimeyle En İyisi

Almanya’da üretilen ve Alman MID onaylı ULTRAHEAT® T230, tüm konut ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak geliştirilmiş ve optimize edilmiş yeni nesil ultrasonik ısıtma / soğutma kalorimetresidir. Hafifliği, sağlamlığı, ekonomik verimliliği, kullanım kolaylığı ve yeni özgünlüğü kullanıcılarına bir çok fayda en önemlisi ölçüm doğruluğu sağlar.

Hafif, güçlü, ekolojik

ULTRAHEAT® T230’da Pazar gereksinimlerini karşılamak, müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla çevre dostu yeni bir dayanıklı malzeme kullanılmıştır. Sağlam cam elyaf takviyeli ölçüm tüpü çok hafiftir ve ölçüm cihazının kullanımını ve kurulumunu kolaylaştırır. Bu durum, nakliye maliyetlerinden tasarruf sağlar ve emisyonları azaltır. Lityum pillerin daha az ile indirgenmesi çevreyi de korur.

Ekonomik verimlilik ile üstünlük

Ultrasonik ısıtma ve soğutma sayaçları, özellikle ULTRAHEAT® T230, sahip olduğu bir  dizi etkileyici ve ikna edici teknik gelişme ile  mekanik sayaçlara, gelecek vaat eden bir alternatif sunar.

ULTRAHEAT® T230 'un önemli ölçüde daha düşük basınç kayıpları vardır.Bu sayacın boyutlandırılmasını basitleştirir ve her yıl pahalı işletim koşullarından tasarruf sağlar.

1:1000'lik devasa dinamik aralık ile en küçüğünden en büyüğüne tüm akış hızları hassas bir şekilde ölçülebilir. Sabit kodlanmış başlangıç ​​değeri saatte yalnızca birkaç litredir. Kirlenme veya aşınmadan etkilenmez.

Güven Veren Doğruluk

ULTRAHEAT® T230, Landis+Gyr'in kanıtlanmış ultrasonik ölçüm teknolojisiyle çalışır, en yüksek doğruluğu sağlar, bakım gerektirmez ve uzun yıllar boyunca stabil ölçüm sağlar. Ultrasonik akış ölçümü, aşırı yüklemeler ölçüsünde daha da hassastır. Ayrıca ısıtma suyundaki kire karşı duyarsızdır ve zaman geçse de sorunsuz bir çalışma sağlar.

En son teknoloji dediğimiz şey, işte bu

 

Zorunlu alanlar (*) ile belirtilmiştir.