DAF Enerji Yönetim Sistemleri, satışını ve kurulumunu yaptığı tüm ürünlerin teknik desteğini minimum 10 yıl vermeyi taahüt etmiştir. Ayrıca bu ürünlerin yıllık periyodik bakımları için de müşterilerine destek vermektedir.

Müşterilerimizden gelen şikâyetler ve arıza talepleri Konut Sistemleri Grubumuz tarafından değerlendirilmekte, müşterilerimiz ürünlerin kullanımı konusunda bilgilendirilmekte ve gerekli durumlarda tamir ve ürün değişimi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimiz teknik servisimize 444 5 323 nolu telefon numarasından, 0216 339 43 15 numaralı fakstan, teknikservis@dafenerjiyonetimi.com e posta adresinden ulaşabilmekte bilgi ve servis randevuları alabilmektedir. 


Müşteri Şikayetleri ve Önerileri

Ekibimiz müşterilerimizden gelen şikayet ve önerileri kayıt altına almakta ve değerlendirmektedir.

Ürün arızaları ve benzeri durumlarda bize ulaştığınızda görevli ekibimiz tarafından sorunla ilgili detaylı bilgiler alınır. “Arızanın Tanımı”, “Etkileri” ve “Arızanın Muhtemel Nedenleri” bilgileri sizinle paylaşılarak gerek görüldüğü takdirde uygun bir randevu alınır. Sorun yerinde incelenip gerekli servis tarafımızca verilmiş olur.

 

Okuma ve Veri analizinde DAF enerji tarafından tespit edilen sorunlar

DAF ürünleri çeşitli arızaları okuma esnasında veri alma ekibimize iletebilecek teknolojide üretilmiştir. Okuma esnasında aşağıdaki sorunların verileri alınarak analiz edilmekte ve gereken servis hakkında müşterilere servis talebinde bulunulabilmektedir:

Pay Ölçer’in radyatörden düşmesi, çıkartılması, kırılması su sayacının dış etkiye maruz kalması, kalorimetre sensör kablolarının dış etkiye maruz kalması vb.

 

Periyodik Bakım Faaliyetleri

DAF Yönetim Sistemleri ve Enerji AŞ. satışını ve montajını yaptığı ürünlerin daha uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilmesi adına periyodik bakımları da yapmaktadır. Bu bakım faaliyetleri, ısı gider paylaşım ürünlerinin kullanılmadığı yaz aylarında ve müşterilerimizin bilgisi dahilinde gerçekleştirilmektedir.