Boyler kazanına ve tesisatına bağımlılığı ortadan kaldıran, projede kullanım alanı kazancı sağlayan,  elde ettiği enerji verimliliği ve konfor ile kısa sürede merkezi ısınma sisteminin vazgeçilmezi haline gelen ısı istasyonlarının yapı sektöründe kullanımı ciddi oranda yaygınlaştı. Bu gelişmenin doğal bir sonucu olarak sektörde ısı istasyonu ürünün periyodik bakımı, teknik servisi ve yedek parça desteği konusunda ciddi bir arayış meydana geldi. Mevcutta bu hizmetleri profesyonel olarak sunan bir oluşum bulunmadığından DAF Enerji Yönetimi ısı istasyonu bulunan projelerde periyodik bakım, garanti uzatma, yedek parça temini ve teknik servisi konusunda profesyonel hizmet sunmaya başlayan ilk firma oldu. DAF Enerji Yönetimi, ısı istasyonu üretim ve satışının lideri olan DAF Enerji’nin ürettiği tüm ısı istasyonlarının tarif, hizmete alma, bakım ve teknik servisini veren tecrübeli ekibinden oluşuyor.

Isı istasyonu bakım ve teknik servis desteği marka gözetmeksizin ısı istasyonu bulunan tüm projelere firmamız tarafından profesyonel olarak sunulmaktadır.

Periyodik bakım paketi

Projedeki tüm ısı istasyonlarının uzun ömürlü ve verimli çalışması için gereken tüm kontroller yapılır

Detaylı İncele

Ek Garanti Paketi

Bu paket ilk iki paketin birleşimi olup paketi satın alan kullanıcılar eksiksiz bir ısı istasyonu desteğine sahip olurlar.

Detaylı İncele

Ek Garanti + Bakım Paketi

Bu paket ilk iki paketin birleşimi olup paketi satın alan kullanıcılar eksiksiz bir ısı istasyonu desteğine sahip olurlar.

Detaylı İncele